Hit Enter to search or Esc key to close

Mums only! Chłoniemy naturę i uczymy się żyć. Po swojemu.

Kiedy 8 lat temu pierwszy raz doświadczyłam Islandii, coś się w moim życiu zmieniło. Odkryłam, że można inaczej. Pełniej. Bardziej. Właśnie tam zrozumiałam, że życie to nie tylko praca, codzienne obowiązki i troska o innych: dzieci, partnera czy rodziców. Moje życie to dużo, dużo więcej.  Moje życie to przede wszystkim JA.

lslandia, jak żadne inne miejsce na świecie, otwiera na nowe. Doświadczając magii tej Wyspy, zaczynasz patrzeć na siebie inaczej – z czułością i wyrozumiałością. A z tym, jak dobrze wiecie, my kobiety, my matki, mamy największy problem. Żyjąc dla innych, zapomniamy o sobie.  Dlatego ta wyprawa jest właśnie dla Mam. By odzyskały swoją przestrzeń. By przypomniały sobie o swoich potrzebach. W dzień będziemy doświadczać najpiękniejszych miejsc na Wyspie a wieczorami – podczas warsztatów z Martą Iwanowską-Polkowską – uczyć się, co zrobić, by znaleźć w sobie odwagę do życia po swojemu.

Ile dni będziemy na Wyspie?

3 pełne dni

Gdzie śpimy?

Domek na wyłączność, pokoje dwuosobowe

Ile osób zabieramy?

Maksymalnie pięć

Ile przejedziemy?

Ponad 800 km

Dzieci?

Zdecydowanie nie!

WARSZTATY

WARSZTATY POPROWADZI...

Marta Iwanowska-Polkowska – z wykształcenia psycholożka, z powołania towarzyszka. Towarzyszy innym, szczególnie kobietom, w przechodzeniu przez zmiany, w podejmowaniu wyzwań i odbudowywaniu siły psychicznej i zaufania do siebie, pewności siebie. Pracuje jako coachyca, trenerka, jest też facylitatorką Playing BIG wg. Tary Sophi Mohr.  Jest miłośniczką żeńskich końcówek w nazwach zawodów.

W pracy towarzyszą  jej dwa motta przewodnie #pamiętajżebysiędziśnażyć – jako przypomnienie o tym, że możemy dobrze żyć każdego dnia, niezależnie od tego, co nas spotkało. Ale też #beBRAVEplayBRAVE – jako zaproszenie szczególnie nas kobiet, nas mam, do tego byśmy były odważne, a niekoniecznie samo-dzielne i byśmy nie bały się podejmować odważnych wyzwań,  przy okazji dobrze się bawiąc. 

Prywatnie Marta jest  Mamą dwóch nastolatków, żoną z bardzo długim stażem ciągle zakochaną w swoim mężu, właścicielką kotki o imieniu Brave. 

Żyje, nażywa się i to jest najważniejsze. Więcej o Marcie: Manufaktura Rozwoju.

Nażyj się! Nażyj się, Mamo! Co czujesz, gdy słyszysz te słowa? Jak Ty je rozumiesz?

Czym jest dla Ciebie #nażyćsię? Kiedy ostatnio się nażywałaś? Albo czego potrzebujesz się, by się nażywać, by czuć, że żyjesz takim życiem, które daje Ci poczucie, że to jest takie życie, jakie chcesz mieć.

Te pytania zadaję sobie od lat. Zadaję też kobietom, z którymi mam przyjemność pracować jako psycholożka i coachyca. Wiem, że nie ma na nie jednej odpowiedzi, bo każda z Nas powinna odpowiedzieć sobie na nie sama. Ale też wiem, że wiele w naszym życiu może się zmienić, kiedy zaczniemy sobie na nie odpowiadać.

Dlatego odważmy się na to!

Te pytania i wiele, wiele innych chcę Ci zadać na warsztatach, które poprowadzę podczas naszego wspólnego wyjazdu.

„Nażyj się! Mamo!” to warsztaty, które są zaproszeniem do tego byś:

  • po pierwsze zatrzymała się i przyjrzała sobie, swoim potrzebom.
  • wzmocniła świadomość tego, jak się czujesz i czego potrzebujesz w tym momencie życia, w którym teraz jesteś.
  • przyjrzała się temu, czego chcesz, potrzebujesz, albo za czym tęsknisz w swoim życiu.
  • wzmocniła, a może odbudowała swoją siłę psychiczną po tym, co Ciebie spotkało i dotknęło, chociażby w byciu mamą.
  • dała sobie wsparcie, doświadczyła wsparcia od innych kobiet.

Moją misją, jest wzmacnianie kobiet, a w szczególności mam w tym, byśmy nauczyły się żyć takim życiem, w którym mamy siłę, odwagę i nadzieję na to, by żyć pięknie i w zgodzie ze sobą.

DOŚWIADCZANIE ISLANDII

WYSPĘ POKAŻE WAM...

Karolina Szymańska – szefowa Adventure Ahead, współautorka bloga Our Little Adventures, mama Marianki, Jasia i Basi. Totalnie zakochana w Islandii, na której była już kilkanaście razy, objeżdżając ją dookoła i robiąc krótsze, kilkudniowe wypady. Na Wyspie spała pod namiotem, w malutkich gesthousach, skandynawskich domkach i na couchsurfingu. Wspinała się na lodowce, kąpała w gorących źródłach,  przeszła Tęczowe Góry – jeden z najpiękniejszych trekkingów na świecie. Do szczęścia brakuje jej tylko zorzy i maskonurów.

Uwielbia udowadniać, że dla kobiet nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko te, na które potrzeba więcej czasu. I właśnie o tym opowie Wam podczas wędrówek po najpiękniejszych miejscówkach Islandii. Zobaczycie m.in. najbardziej spektakularne wodospady południa Wyspy, wpadniecie w totalny zachwyt podczas trekkingu do gorącej rzeki (do której wskoczycie na najlepsze dzikie SPA w życiu!), poczujecie niesamowitą siłę wiatru na jedynej w swoim rodzaju czarnej, wulkanicznej plaży. I wiele, wiele więcej.

Będziecie zaopiekowane, najedzone i… szczęśliwe. Bo na Islandii, jak w żadnym innym miejscu na świecie, efekt WOW jest po prostu gwarantowany.

DOSTĘPNE TERMINY

WARSZAWA