Home slider KORONAWIRUS – NASZE WYJAZDY

KORONAWIRUS – NASZE WYJAZDY

by Mariusz

AKTUALIZACJA 9 MAJA 2020

8 maja 2020 r. ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów, w którym to został utrzymany całkowity zakaz lotów do 23 maja włącznie. Dodatkowo UE wczoraj zarekomendowała utrzymanie granic i ograniczenie niezbędnego ruchu między państwami do 15 czerwca.

Zdecydowaliśmy się odwołać wszystkie nasze wyjazdy do 11 czerwca br. włącznie. Ewentualne decyzje o tym czy kolejne terminy się odbędą będą podejmowane w okolicy 20 maja.

Z racji tego, że części z Was pomagaliśmy w zakupie biletów, chciałbym poinformować, że wciąż czekam na zwrot środków od Wizzair (za loty do Keflaviku 6 maja) oraz SAS za lot na Wyspy Owcze (30 kwietnia).

STAN NA 13 KWIETNIA 2020

Ze względu na panującą pandemię koronowirusa, na bieżąco informujemy kolejne osoby o tym czy ich wyjazd jest zagrożony odwołaniem czy też nie. Mimo tego, że sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, podejmujemy wcześniej decyzje o odwołaniu wyjazdu.

Zarówno Wasze bezpieczeństwo, jak i naszych przewodników jest dla nas wartością nadrzędną.

Na tę chwilę odwołaliśmy wszystkie zaplanowane wyjazdy do 21 maja br.

Jednocześnie zapewniamy, że kondycja finansowa biura, w związku z pandemią, nie pogorszyła się. Na nasze szczęście w najbardziej gorącym okresie nie mieliśmy trwających wyjazdów.

Wszystkim, których wyjazdy zostały odwołane, a nie mogą się w tej chwili zadeklarować, że w tym roku chcą wyjechać z nami w innym terminie, zwracamy wpłacone zaliczki najszybciej jak to możliwe.