Home Poznajmy się

Poznajmy się

by Mariusz
Poznajmy się

Mówią o nas wariaci, szaleńcy, a my po prostu kochamy podróże, a teraz chcemy się z Wami podzielić naszą miłością i szaleństwem. Oby nas zaprowadziła na Księżyc.

Bo każdy z nas ma w swoim życiu taki mały księżyc, na którym chciałby zamieszkać. Miejsce, do którego się tęskni, o którym się marzy, i do którego chce się powrócić, gdy chociaż raz się tam było. Dla nas takim księżycem jest podróż i to właśnie w taką podróż chcemy Was zabrać.

Wiemy jednak, że najtrudniej zrobić pierwszy krok i po prostu wyruszyć. Często też nie wiemy, od czego zacząć, nie mamy z kim pojechać lub po prostu boimy się. Dlatego jesteśmy my. Mając kilkunastoletnie doświadczenie w podróżach w najdalsze zakątki świata, organizację wyjazdu mamy w małym palcu: umiemy wyszukać najpiękniejsze i najbardziej klimatyczne miejsca, znamy się na technicznych aspektach podróżowania, wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo, jednocześnie nie tracąc tego, co najważniejsze: emocji.

Programy wszystkich naszych wypraw układamy na podstawie naszych doświadczeń. Nigdy nie organizujemy wyjazdu bez uprzedniego odwiedzenia miejsca, do którego chcemy Was zabrać. Dzięki temu macie pewność, że jadąc z nami nie spotka Was żadna niemiła niespodzianka. Po powrocie zaś zostawimy Was z niesamowitymi wspomnieniami i rozbudzonymi marzeniami, które zostają na całe życie.