Hit Enter to search or Esc key to close

Nieziemska, zachwycająca, surowa tak można opisać Islandię. Każdy znajdzie na Wyspie Ognia i Lodu coś dla siebie. Zabierzemy Was na pełne atrakcji południe z niezliczonymi wodospadami, pięknymi plażami oraz majestatycznymi lodowcami. Objedziemy z Wami Wyspę kamperem dookoła. A jeśli nie dla Was są ekstremalne przeżycia i lubicie trochę więcej luksusu wybierzemy się na wyprawę dookoła w bardziej tradycyjny sposób. Na rządnych przygody czeka jeden najpiękniejszych trekkingów na świecie.

Plaże, hotele, drinki z palemką. Nic z tych rzeczy Teneryfa to miejsce, które Cię zaskoczy różnorodnością atrakcji. Będziemy surfować, spacerować po najstarszym lesie na świecie, zdobywać najwyższy szczyt Hiszpanii, czy wspinać się po majestatycznych górach Anaga. Ale będziemy przede wszystkim dobrze jeść, pić wino i korzystać z pogody, która na Wyspie jest przez cały rok znakomita.  

Kolejna wulkaniczna wyspa w naszej wyprawowej ofercie – Madera. Wiecznie wiosenna pogoda oznacza tylko jedno – będzie zielono i ciepło. Takie warunki są wręcz idealnie, żeby czas na Wyspie spędzić aktywnie. Będziemy spacerować nieziemsko pięknymi lewadami. Będziemy kąpać się w naturalnych, wulkanicznych basenach, będziemy też chillować i próbować specjałów kuchni portugalskiej, a wszystko to pod bacznym okiem Oli – naszej przewodniczki, mieszkanki Madery.

Jordania to piękny kraj, z którego wyciskamy ile tylko możemy. Przed nami jeden z siedmiu cudów świata – Petra. Noc w namiotach na pustyni Wadi Rum, która przypomina do złudzenia marsjański krajobraz.  Przekonamy się też czy woda w Morzu Martwym jest naprawdę tak słona.